isi (8.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals
