isi (8.x-1.1-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Footer settings
de: Fußzeileneinstellungen
