isi (8.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Global settings
et: Üldseaded
