isi (8.x-1.1-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स
