isi (8.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi
