isi (8.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
