isi (8.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Important Site Information
pt: Informação importante do site
