isi (8.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Paragraphs
ru: Параграфы
