isi (8.x-1.1-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Paragraph
tr: Paragraf
