isi (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Global settings
ar: إعدادات عامة
