isi (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
