isi (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις
