isi (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj
