isi (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Paragraph
fr: Paragraphe
