isi (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Paragraph
hu: Bekezdés
