isi (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos
