isi (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Global settings
oc: Paramètres globals
