isi (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Paragraphs
pl: Akapity
