isi (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Global settings
ro: Setări generale
