isi (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Paragraph
sk: Paragraf
