isi (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Paragraphs
it: Paragrafi
