isi (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
