Islandora (2.12.2) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Action
be: Дзеянне

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Visible
be: Бачна

en: Display
be: Паказ

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: file
be: файл

en: no
be: не

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: node
be: матэрыял

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: Source
be: Крыніца

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Index
be: Каталог

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: pixels
be: пікселі

en: MIME type
be: Тып MIME

en: File system
be: Файлавая сістэма

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Add a new @entity_type.
be: Дадаць новы @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
be: @entity_type яшчэ не існуе. @add_link
