Islandora (2.12.3) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Action
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Visible
jv: Kétok

en: Display
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: file
jv: berkas

en: no
jv: ora

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Index
jv: Indek

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Asc
jv: Urut Maju
