Islandora (2.13.3) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: User
fy: Brûker

en: file
fy: bestân
