Islandora (2.13.3) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: File
ka: ფაილი

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: file
ka: ფაილი

en: no
ka: არა

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Source
ka: წყარო

en: is
ka: არის

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
