Islandora (2.13.3) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Display
sr: Приказ

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: file
sr: фајл

en: no
sr: не

en: Block
sr: Блок

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: MIME type
sr: MIME тип

en: File system
sr: Фајл систем
