Islandora (2.14.0) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: File
hr: Datoteka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Format
hr: Oblik

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Display
hr: Prikaz

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: no
hr: ne

en: Create
hr: Stvori

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Source
hr: Izvor

en: or
hr: ili

en: is
hr: je

en: Grid
hr: Mreža

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: pixels
hr: piksela

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.
