Islandora (2.14.2) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: File
af: Lêer

en: File path
af: Lêerpad

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: and
af: en

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
