Islandora (2.14.3) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: is
kk: ол

en: and
kk: және

en: File system
kk: Файлдық жүйе
