Islandora (2.16.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: file
ta: கோப்பு

en: Node
ta: கணு

en: node
ta: கணு

en: and
ta: மற்றும்

en: File system
ta: கோப்பு அமைப்பு
