Islandora (2.17.0) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: yes
bs: da

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Display
bs: Prikaz

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: file
bs: datoteka

en: Node
bs: Nod

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: node
bs: nod

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: is
bs: je

en: and
bs: i

en: File system
bs: Sistem datoteka
