Islandora (2.17.0) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: File
he: קובץ

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Visible
he: נראה

en: Display
he: תצוגה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: no
he: לא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Advanced
he: מתקדם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: node
he: פריט תוכן

en: Hidden
he: מוסתר

en: Source
he: מקור

en: or
he: או

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: is
he: הוא

en: Index
he: אינדקס

en: Grid
he: רשת

en: Usage
he: שימוש

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Queue
he: תור

en: MIME type
he: סוג MIME

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Add a new @entity_type.
he: יצירת @entity_type.
