Islandora (2.17.0) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: File
lv: Fails

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Format
lv: Formāts

en: Visible
lv: Redzams

en: Display
lv: Ekrāns

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Model
lv: Modelis

en: node
lv: mezgls

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Source
lv: Avots

en: or
lv: vai

en: Facets
lv: Faseti

en: is
lv: ir

en: Index
lv: Rādītājs

en: Grid
lv: Režģis

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: pixels
lv: pikseļi

en: Bundles
lv: Komplekti

en: MIME type
lv: MIME tips

en: File system
lv: Failu sistēma

en: media
lv: mediji

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count vienums nav dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
