Islandora (2.17.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: or
ga: nó

en: and
ga: agus
