Islandora (2.17.1) - en to pl translation catalogue (77 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: File
pl: Plik

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: no
pl: nie

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: Term
pl: Termin

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: node
pl: zawartość

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Source
pl: Źródło

en: or
pl: lub

en: Metadata
pl: Metadane

en: Facets
pl: Fasety

en: Facet
pl: Faseta

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: is
pl: to

en: Descriptions
pl: Opisy

en: Index
pl: Indeks

en: Grid
pl: Siatka

en: Usage
pl: Użycie

en: Local
pl: Lokalnie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: pixels
pl: piksele

en: Queue
pl: Kolejka

en: Bundles
pl: Zestawy

en: MIME type
pl: typ MIME

en: File system
pl: System plików

en: is not
pl: nie jest

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Media type
pl: Typ mediów

en: All Languages
pl: Wszystkie języki

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: No label
pl: Brak etykiety

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Add a new @entity_type.
pl: Dodaj nową zawartość typu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
pl: W tej chwili brak zawartości typu @entity_type. @add_link

en: Size: %width x %height pixels
pl: Rozmiar: %width x %height pikseli

en: Display the file using an HTML5 audio tag.
pl: Wyświetl plik za pomocą znacznika HTML5 audio.

en: Display the file using an HTML5 video tag.
pl: Wyświetl plik za pomocą znacznika HTML5 video.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.
