Islandora (2.17.2) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: File
gl: Ficheiro

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Format
gl: Formato

en: Visible
gl: Visíbel

en: Display
gl: Visualización

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: no
gl: non

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: node
gl: nodo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Source
gl: Orixe

en: or
gl: ou

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: is
gl: é

en: Index
gl: Índice

en: Grid
gl: Grella

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: pixels
gl: píxeles

en: Queue
gl: Cola

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Add media
gl: Engadir media
