Islandora (2.17.3) - en to km translation catalogue (49 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Files
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ​

en: no
km: ទេ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: node
km: ថ្នាំង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: is
km: ជា

en: Index
km: លិបិក្រម

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: pixels
km: ភីកសែល

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។
