Islandora (2.17.3) - en to sk translation catalogue (74 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: File
sk: Súbor

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Format
sk: Formát

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Display
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: no
sk: nie

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: or
sk: alebo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: is
sk: je

en: Grid
sk: Mriežka

en: Usage
sk: Využitie

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: pixels
sk: pixelov

en: Queue
sk: Rad

en: Bundles
sk: Zväzky

en: MIME type
sk: MIME typ

en: File system
sk: Systém súborov

en: is not
sk: nie je

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
