Islandora (2.17.4) - en to az translation catalogue (67 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: File
az: Fayl

en: File path
az: Fayl yolu

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Display
az: Monitor

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: no
az: yox

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Source
az: Mənbə

en: or
az: və ya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: Grid
az: Cədvəl

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: pixels
az: piksellər

en: Bundles
az: Paketlər

en: MIME type
az: MIME növü

en: File system
az: Fayl sistemi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Add media
az: Media əlavə edin

en: Media type
az: Media növü

en: Displaying @start - @end of @total
az: @total -ın @start - @end göstərilir

en: Muted: %muted
az: Səssiz: %muted

en: Muted
az: Səssiz

en: Add a new @entity_type.
az: Yeni @entity_type əlavə edin.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
az: Hələ @entity_type yoxdur. @add_link

en: Display the file using an HTML5 audio tag.
az: HTML5 audio teqindən istifadə edərək faylı göstərin.

en: Display the file using an HTML5 video tag.
az: HTML5 video etiketindən istifadə edərək faylı göstərin.
