Islandora (2.17.4) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn
