Islandora (2.17.4) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: node
mk: јазол

en: File system
mk: Датотечен систем

en: - All -
mk: - Сите -
