Islandora (2.17.4) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: File
mn: Файл

en: File path
mn: Файлын зам

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: no
mn: үгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: node
mn: зангилаа

en: is
mn: бол

en: and
mn: ба

en: File system
mn: Файлын систем
