Islandora (2.17.5) - en to ms translation catalogue (40 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: yes
ms: ya

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: File
ms: Fail

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Field
ms: Medan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Display
ms: Paparan

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Files
ms: Fail

en: file
ms: fail

en: no
ms: tidak

en: Node
ms: Nod

en: Create
ms: Cipta

en: Term
ms: Istilah

en: Term ID
ms: ID Istilah

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: node
ms: nod

en: Hidden
ms: Terselindung

en: is
ms: ialah

en: Index
ms: Indeks

en: About
ms: Perihal

en: and
ms: dan

en: pixels
ms: piksel

en: File system
ms: Sistem fail

en: Upload destination
ms: Destinasi muat naik

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ms: Pilihkan di mana fail-fail terakhir patut disimpan. Storan fail peribadi, secara signifikan, mempunyai lebih overhed daripada fail-fail awam, tetapi ia membolehkan capaian terbatas ke fail-fail dalam medan ini.
