Islandora (2.17.5) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: File system
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ
