Islandora (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: file
pl: plik

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: URL alias
pl: Alias URL

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Term
pl: Termin

en: Authored by
pl: Autor

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: node
pl: zawartość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Source
pl: Źródło

en: Video
pl: Wideo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Index
pl: Indeks

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Queue
pl: Kolejka

en: Bundles
pl: Zestawy

en: MIME type
pl: typ MIME

en: File system
pl: System plików

en: Video file
pl: Plik Video

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Manage members
pl: Zarządzaj członkami

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: REST export
pl: Eksport REST

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Add a new @entity_type.
pl: Dodaj nową zawartość typu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
pl: W tej chwili brak zawartości typu @entity_type. @add_link

en: The user ID of the author.
pl: ID użytkownika autora.

en: The thumbnail of the media item.
pl: Miniaturka elementu mediów.

en: The time the media item was created.
pl: Data utworzenia elementu mediów.

en: The time the media item was last edited.
pl: Data ostatniej edycji elementu mediów.

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.
