Islandora (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
