Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Sticky at top of lists
is: Fest ovast á listum

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›
