Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Published
ast: Espublizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
