Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць
